Spor Toto Hedef 15

Ücretsiz Üyelik için TIKLAYINIZ!
ST Hedef 15 Ortak Kupon Sayfasına Hoş Geldiniz
Ortak Kupon Kuralları
spor toto hedef 15 tam üyelik Spor Toto Hedef 15 olarak; gelen talepler doğrultusunda ortak kupon organizasyonu yapılmaktadır.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kuponlar isteğe göre; ŞEFFAF ,ÖZGÜR ve GÜVENİLİR bir şekilde oynanacaktır. Bunu katıldığınız ilk ortak kupon organizasyonunda anlayacaksınız.
spor toto hedef 15 tam üyelik Formülle küçültüğümüz kuponlarda kazanma olasılığımız düşüyor. Ortak kupon aslında bunun tam tersi,küçük oynayarak büyük kupon oluşturuyoruz.
Diyelim ki 256TL ile 5024TL'lik kupona ortak olduk; 256TL ile 5024TL'lik kupon yapmış oluyorum. Böylece kazanma olasılığım 20 kat artıyor.
spor toto hedef 15 tam üyelik Yeni haftanın yayınlandığı pazar gününden salı günü gece saat 00.00'a kadar bu sayfadan ortak kupon talebinde bulunabilirsiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupona katılım ücret tercihleri : 108TL,121.5tl,128LT,144TL, 162TL, 192TL, 216TL, 243TL, 256TL, 288TL, 324TL, 365TL, 384TL, 432TL, 486TL, 512TL, 576TL , 648TL, 729TL, 768TL, 864TL, 972TL, 1024TL, 1094TL, 1152TL 'dir.
           Böylece İstediğiniz kapalı-Çifte tercih sayısını seçerek özgürce kuponunuzu oluşturabilirsiniz.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupona katılım ücreti oranında kazanılan para dağıtılacaktır.

Örneğin; Dağıtılacak Kazancın 100.000TL olduğunu varsayalım. 5 kişi ortak kupona katıldı. Katılım ücretleri sırasıyla 1024TL 256TL 256TL 256TL 256TL ise kazançlar 50.000TL 12.500TL 1.250TL 12.500TL 12.500TL şeklinde olacaktır.

spor toto hedef 15 tam üyelik Perşembe günü talep eden üyelerimiz arasında ortak kupon puanı en çok olan üyelerimize onay verilecektir.

Ortak kupon sayfasına girdiklerinde onay aldıklarını göreceklerdir.Ayrıca Siteden ortak kupon onay mesajı gönderilecektir.

spor toto hedef 15 tam üyelik Perşembe günü onay alan üyelerimiz onay aldıkları miktarda banka hesabımıza para yatıracaklardır. Para yatırırken açıklama kısmına sitemizdeki Telefon numaranızı ve kullanıcı adınızı yazmayı unutmayınız.
spor toto hedef 15 tam üyelik Perşembe günü paralarını yatıran üyelerimize aynı gün kupon yapma sayfası açılacaktır.

İşleyişin daha hızlı yürümesi için parasını yatıran üyelerimizin siteden paramı yatırdım mesajı atmaları yararlı olur.

spor toto hedef 15 tam üyelik Böylece ortak kupona katılan her üye kuponunu oluşturacak. Ortaya çıkan oynanma oranlarına göre ortak kupon oluşacaktır.Nasıl mı?

Oynanma oranı en yüksek olan maçlar tek geçilecek ,oynanma oranı birbirine en yakın maçlar kapatılacak, Diğer maçlar oynanma oranına göre çifte oynanacaktır. Bunu program otomatik yapacaktır.

spor toto hedef 15 tam üyelik Cuma günü saat 17.00'ye kadar ortak kupona katılan üyelerimizin kuponlarını oluşturması gerekir.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon parasını yatıran ama kuponu yapmayan üyelerimiz ortak kupona dahil edilir ve Kazançtan paylarını alırlar.Diğer üyelerin oynanma oranları ile ortak kupon yapılır.
spor toto hedef 15 tam üyelik Cuma günü saat:17.00'dan sonra site olarak ortaya çıkan ortak kupon yatırılır ve paylaşımı ortak kupon sayfasında yapılır.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupona katılan üyelerimiz ,Düzenli olarak sitede ortak kupon durumunu ortak kupon sayfasından görebilecekler.

Günlük olarakta resimli paylaşımlarla kuponlar şeffaf bir şekilde paylaşımı yapılacaktır.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak Kupon Puana göre üyelerin seçilmesinin nedeni tabiki hedef 15'i tutturmaktır. Böylece tercihi kuvvetli üyelerimiz bir arada kupon yapma imkanı bulmuş olurlar. Mükemmel değil mi? Şampiyonlar ligi gibi.

Böylece yatırdığınız paranın geriye daha büyük dönme ihtimali çok yüksek olur.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon oluşturulmadan önce eğer varsa somut bilgileriniz;HAFTANIN MAÇ ANALİZLERİ sayfasına yazabilirsiniz.

Örneğin:Bu takımda cezalılar var,sakatlar var,Maç seyircisiz oynanacak,Antrenörle futbolcular anlaşmıyor,takım içi sıkıntılar... gibi daha çok tespitinizi yazabilirsiniz.

Böylece ortak kupon oluşturulurken yaşanacak."Bunu tek geçelim, Bunu neden kapattık, Böyle çifte olmaz..." sorunların önüne geçmiş ve daha ÖZGÜR bir ortam ile kuponumuzu oluşturabiliriz.

Çünkü hiç bir maç kesin değildir!

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon üyeleri arasında , Ortak kupon oluşturulduktan sonra yapılacak her türlü gereksiz-yıkıcı yorumlar yayınlanmayacaktır. Maç sonucuna göre insanları yargılamak doğru değildir. Eğer çok eminsen tek başına oynaman daha doğru olur.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupona katılan üyelerimiz sitedeki üyelik bilgilerinin doğru olması gerekmektedir.Sorumluluk tamamen üyeye aittir.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon talebi gönderip onay alıp parayı perşembe yatırmayan üyelerimiz bir sezon boyunca ortak kupona katılmama cezası alacaklardır.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupona talebi kabul edilen ve perşembe parasını yatıran üyemiz ortak kupondan artık ayrılamaz.

Onay almadan para yatıran üyelerimizin paraları 1 hafta içerisinde yatırdığı paradan 10% uğraştırma kesinti yapılarak üyeye tekrar gönderilir.

spor toto hedef 15 tam üyelik Minimum ortak kupon tutarı:1250TL 'dir. (Minimuma ulaşmaması durumunda o hafta ortak kupon yapılmaz.)

Maksimum ortak kupon tutarı:4*1256TL = 5024TL (Maksimum kolon miktarının 4 katı)

Maksimum oran özel durumlarda değişebilir.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupondan gelen Kazancınızı talep oluşturarak çekebilirsiniz.
Hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde kazancınızı-paranızı çekme talebinde bulunabilirsiniz.Dilerseniz gelecek hafta ortak kuponu için kasada paranızı bekletebilirsiniz. İyi günler de harcayın.
Minimum para çekme talebi 50tl'dir.Bunun altındaki paranız,gelecek hafta ortak kuponda kullanılmak üzere kasada kalır.
spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon Sloganımız:"Ortak kupon ile hepimiz kazanacağız."
spor toto hedef 15 tam üyelik Aklınıza takılabilecek veya öneride bulunubailiceğiniz fikirlerinizi mesajlaşma bölümünü kullanarak yazabilirsiniz.
Aklınıza Takılan Sorular ve Cevapları
spor toto hedef 15 tam üyelik "Peki benim ortak kupon puanım sıfır-düşük ama ben de katılmak istiyorum" diyenlere iki seçenek sunabiliriz;

1.si: Kendi puanından yüksek olan üyelerin katılmadığı bir hafta da katılabilir.

2.si: Bireysel oynadığı ve kazandığı kuponu site de paylaşarak ortak kupon puanını talep ederek artırabilir.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak Kupon Puanı:Ortak kupona katılan,Tercihi kuvvetli üyelerimize ortak kuponda yaptığı kolona göre yaptığı dereceye göre puan verilir.Nasıl mı?

12 Bilenler->1 Paun , 13 Bilenler->2 Paun , 14 Bilenler->3 Paun , 15 Bilenler->4 Paun alır.
NOT: Ortak kupon:üyelerin sahip oldukları Ortak Kupon Puanına göre yapılmaktadır.Böylece ustaların ortak kupon üzerindeki etkisi artırılmaktadır.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon için şuan için telefon numarası verilmeyecektir. Sitenin mesajlaşma bölümü kullanılacaktır. Gerektiği durumlarda zaten sizleri arayacağız.

Neden telefon numarası verilmiyor? derseniz. Bir çok nedeni var.İşte bir kaçı;

1: Üyelerin gereksiz zamanda araması,

2: Sanki ben ikna etmeliyim modunda olması,

3: Siteki kuralları okumaması ve Ortak kupon tanıtım videosunu izlemeden araması,

4: Üyeleri maç için yönlendirmemi istemeleri,

5: Ortak kupona katılalım aramaları,

6: Maç maç analiz yapmak istemeleri,

7: Sanki ben biliyormuşum gibi maç istemeleri,

8: En önemlisi Benim de zaman ayırmam gereken bir işimin ve ailemin olması.

NOT: Telefonlaşmaya karşı değilim;Telefonlaşacaz zaten;Arayacam sizleri ama gerekli durumlarda.

spor toto hedef 15 tam üyelik Her şey çok güzel düşünülmüş peki sizin çıkarınız nedir? diye sorarsanız:

Diyelim ki kısmet oldu 15 bildik ve 100.000tl verdi. 20% Vergiyi çıkardığımızda 80.000. Ortak kupona katılan 8 kişi var dersek ve hepsi aynı paya sahipse. Her bir üye ye 10.000tl verilecek.

E tamamda sizin payınızı soruyoruz diyorusunuz değil mi?

Sitenin payı 15'in içerisindeki 12,13,14 lerdir arkadaşlar. Eskiler bilir.Eğer 15 bilirseniz içerisinde 14,13 ve 12'ler vardır.İşte bizimde kısmetimize ne gelirse. Örneğimize göre diyelimki kazancımız 103.000 ise 3000tl si 15 içerisindeki 14,13,12'lerden gelmektedir.

Herhangi bir katılım ücreti alınmamaktadır.

Kazanırsak beraber,kaybedersek beraber kaybedecez.

spor toto hedef 15 tam üyelik Her şeye tamam da GÜVEN dediniz onu nasıl yapacaz? derseniz

Bu zamanda kimseye güvenilmez.Her şey resmi olmalı.Nasıl mı?

1: Banka hesabımız en büyük güvencedir.Her hangi bir haksızlığa düştüğünüzü anladığınız zaman banka hesabı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

2: Sitemiz bir diğer güven unsurudur.Çünkü Türkiye'de yayınlanan her site ODTÜ onay almaktadır ve Tüzel kişiliğe sahiptir.Yani sahibi bellidir.

3: Kazanılan ilk büyük ikramiye ile dağıtılan para güven konusunda en büyük kanıt olacaktır.

spor toto hedef 15 tam üyelik "Neden bu kadar düzenli bir programa var?" derseniz.

Benim de zaman ayırmam gereken bir işim var. Ailem ve arkadaşlarım var.Planlı olması hem sizler hem de benim için daha verimli olur.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon Katılan her üyemiz bu maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.

Sorumluluk üyeye aittir.

Lütfen ortak kupona katılmadan önce tüm maddeleri ve videoyu izleyiniz.

Aklınıza Takılan Sorular ve Cevapları
spor toto hedef 15 tam üyelik "Peki benim ortak kupon puanım sıfır-düşük ama ben de katılmak istiyorum" diyenlere iki seçenek sunabiliriz;

1.si: Kendi puanından yüksek olan üyelerin katılmadığı bir hafta da katılabilir.

2.si: Bireysel oynadığı ve kazandığı kuponu site de paylaşarak ortak kupon puanını talep ederek artırabilir.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak Kupon Puanı:Ortak kupona katılan,Tercihi kuvvetli üyelerimize ortak kuponda yaptığı kolona göre yaptığı dereceye göre puan verilir.Nasıl mı?

12 Bilenler->10 Paun , 13 Bilenler->25 Paun , 14 Bilenler->50 Paun , 15 Bilenler->100 Paun alır.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon için şuan için telefon numarası verilmeyecektir. Sitenin mesajlaşma bölümü kullanılacaktır. Gerektiği durumlarda zaten sizleri arayacağız.

Neden telefon numarası verilmiyor? derseniz. Bir çok nedeni var.İşte bir kaçı;

1: Üyelerin gereksiz zamanda araması,

2: Sanki ben ikna etmeliyim modunda olması,

3: Siteki kuralları okumaması ve Ortak kupon tanıtım videosunu izlemeden araması,

4: Üyeleri maç için yönlendirmemi istemeleri,

5: Ortak kupona katılalım aramaları,

6: Maç maç analiz yapmak istemeleri,

7: Sanki ben biliyormuşum gibi maç istemeleri,

8: En önemlisi Benim de zaman ayırmam gereken bir işimin ve ailemin olması.

NOT: Telefonlaşmaya karşı değilim;Telefonlaşacaz zaten;Arayacam sizleri ama gerekli durumlarda.

spor toto hedef 15 tam üyelik Her şey çok güzel düşünülmüş peki sizin çıkarınız nedir? diye sorarsanız:

Diyelim ki kısmet oldu 15 bildik ve 100.000tl verdi. 20% Vergiyi çıkardığımızda 80.000. Ortak kupona katılan 8 kişi var dersek ve hepsi aynı paya sahipse. Her bir üye ye 10.000tl verilecek.

E tamamda sizin payınızı soruyoruz diyorusunuz değil mi?

Sitenin payı 15'in içerisindeki 12,13,14 lerdir arkadaşlar. Eskiler bilir.Eğer 15 bilirseniz içerisinde 14,13 ve 12'ler vardır.İşte bizimde kısmetimize ne gelirse. Örneğimize göre diyelimki kazancımız 103.000 ise 3000tl si 15 içerisindeki 14,13,12'lerden gelmektedir.

Herhangi bir katılım ücreti alınmamaktadır.

Kazanırsak beraber,kaybedersek beraber kaybedecez.

spor toto hedef 15 tam üyelik Her şeye tamam da GÜVEN dediniz onu nasıl yapacaz? derseniz

Bu zamanda kimseye güvenilmez.Her şey resmi olmalı.Nasıl mı?

1: Banka hesabımız en büyük güvencedir.Her hangi bir haksızlığa düştüğünüzü anladığınız zaman banka hesabı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

2: Sitemiz bir diğer güven unsurudur.Çünkü Türkiye'de yayınlanan her site ODTÜ onay almaktadır ve Tüzel kişiliğe sahiptir.Yani sahibi bellidir.

3: Kazanılan ilk büyük ikramiye ile dağıtılan para güven konusunda en büyük kanıt olacaktır.

spor toto hedef 15 tam üyelik "Neden bu kadar düzenli bir programa var?" derseniz.

Benim de zaman ayırmam gereken bir işim var. Ailem ve arkadaşlarım var.Planlı olması hem sizler hem de benim için daha verimli olur.

spor toto hedef 15 tam üyelik Ortak kupon Katılan her üyemiz bu maddeleri kabul etmiş sayılacaktır.

Sorumluluk üyeye aittir.

Lütfen ortak kupona katılmadan önce tüm maddeleri ve videoyu izleyiniz.

Son 5 Üyemiz
tugberkeren
emirarabacioglu
tugaybaba
tears4fears
Açıksöz37
Haftanın En
Çok Kazananları
Gokhan22
7.278 TL
WestWood
1.242 TL
Canlar28
840 TL
ww2222
516 TL
l_devrim
516 TL
Haftanın Minimum
Başarı Durumu
12 Bilenlerin Sayısı
25
12 Bilenlerin Kazancı
1.750 TL
13 Bilenlerin Sayısı
4
13 Bilenlerin Kazancı
2.064 TL
14 Bilenlerin Sayısı
1
14 Bilenlerin Kazancı
7.208 TL
15 Bilenlerin Sayısı
0
15 Bilenlerin Kazancı
0 TL
Haftalık Minumum
Toplam Kazancı
11.022 TL
Sitenin Minunum
Başarı Durumu
12 Bilenlerin Sayısı
2434
12 Bilenlerin Kazancı
87.400 TL
13 Bilenlerin Sayısı
838
13 Bilenlerin Kazancı
170.927 TL
14 Bilenlerin Sayısı
188
14 Bilenlerin Kazancı
197.458 TL
15 Bilenlerin Sayısı
20
15 Bilenlerin Kazancı
700.411 TL
Sitenin Minumum
Toplam Kazancı
1.156.196 TL
Spor Toto Hedef 15 Formülleri ile; Tercihlere göre birbirinden farklı en ideal kuponlar oluşturulur.Böylece bütçenize göre en farklı kuponlarla kazanma şansınızı artırırsınız.
Tercih sizden kazanma şansınızı artırmak bizden.